szanowni państwo

Jesteśmy nowoczesną, rodzinną i stale rozwijającą się firmą.

Od 2001 roku konsekwentnie realizujemy główny cel naszej działalności, którym jest zbudowanie silnej marki, kojarzonej z najwyższą jakością w zakresie usług stolarskich.

Dbając o najwyższą jakość zatrudniamy tylko wysoko wykwalifikowanych pracowników, którzy stale podnoszą swoje umiejętności.

Nasze schody są efektem pracy zarówno naszych pracowników jak i klientów, których życzenia, pomysły i uwagi wdrażamy w realizowanych projektach.

Oferujemy Państwu schody policzkowe, gięte, ażurowe, rustykalne a także schody do małych pomieszczeń oraz inne rodzaje na indywidualne zamówienie.

Do produkcji używamy drewno dębowe, jesionowe, bukowe oraz gatunki egzotyczne. Proponujemy szeroką gamę kolorystyczną

Naszym priorytetem jest dla nas gwarancja szybkiej i terminowej realizacji zamówień, a przy zachowaniu najwyższej  jakość wykonanych prac.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych oraz do firm. Współpracujemy z przedsiębiorstwami z branży budowlanej, deweloperami, podwykonawcami.

Zapraszam do współpracy.

Rafał Rymarczyk
własciciel firmy
schody do

twojego domu

Specjalizujemy się w kompleksowym wykonawstwie schodów, począwszy od doradztwa, projektowania poprzez wykonanie i montaż.


Posiadamy nowoczesną stolarnię, lakiernię oraz suszarnię. Pracujemy m. in. na maszynach sterowanych numerycznie przy użyciu programu Compass, co pozwala nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie oraz w dogodnych terminach.

NASZA FILOZOFIA

wiedza i doświadczenie

Wieloletnie doświadczenie w branży oraz posiadana wiedza pozwalają nam na usatysfakcjonowanie najbardziej wymagających klientów, zarówno indywidualnych jak i firm budowlanych i deweloperskich.

IMG_2247 (Copy)
IMG_2285

Staranność i precyzja

Staranność, precyzja wykonania i indywidualne podejście do każdego projektu pozwoliło nam od tego czasu wykonać setki realizacji, a nasze schody wykonane są z najlepszej jakości materiałów.

 

ekologia

w naszej firmie

 W trosce o środowisko i zgodnie obecnymi standardami ekologicznymi,  zapotrzebowanie na energię elektryczną w naszej firmie, w znacznej części realizowane jest z własnej elektrowni słonecznej.

schody dla domu
zobacz
oferta dla firm
zobacz
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
Przewiń do góry